GameXNow ile Ramazan Tavsiyeleri: Yapabileceğiniz Aktiviteler

Merhaba GameXNow okurları, Ramazan ayı boyunca sizlere “GameXNow İle Ramazan Tavsiyeleri” adı altında gerek zaman geçirebileceğiniz, gerek ise eğlenebileceğiniz etkinlikler tavsiyeler de bulunmaya devam ediyoruz. Serimizin üçüncü bölümünde sizlere Ramazan ayının bu son günlerinde yapılabilecek aktiviteler hakkında tavsiyelerde bulunacağız. İftarı evde beklemek istemeyenler için bu liste oldukça faydalı.

1. Tiyatro

Ülkemizdeki çoğu ilde çeşitli tiyatrolar oynanıyor. İlginizi çekecek bir oyun mutlaka vardır. Bilet fiyatları da öyle çok uçuk rakamlarda değil. İnternetten veya gişeden biletinizi alıp vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hem tiyatroya gitme alışkanlığı olmayan biriyseniz belki sizin için yeni bir hobi olur.

2. Geek Alışverişi

Eğer cüzdanınızda bir miktar para varsa ve işlek bir şehirde yaşıyorsanız kendi ilgi alanınızda bir alışverişe çıkabilirsiniz. Favori çizgi roman karakterleriniz, en sevdiğiniz oyunlar, animeler ve filmlerle ilgili ürünlere bakarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

3. Doğada Gezinti

Tüm bu şehir yorgunluğundan ve gürültüden uzaklaşıp kendinizi doğaya bırakın. Ağaçların arasındaki yemyeşil yollarda yürüyün. Kendinize bir ara  verin. Bu ara içinde düşünüp anın tadını çıkarırken emin olun huzuru bulacaksınız. Zaman kavramının da pek bir önemi kalmadığını söyleyebilirim.

4. Sinema

Her hafta yepyeni filmler vizyona giriyor. Beklediğiniz bir film veya hiç duymadığınız ama görünce ilginizi çeken bir film elbet vardır. 2 saatinizi güzel bir film izleyerek harcayabilirsiniz. Klasik bir öneri olsa da oldukça faydalı.

5. VR Cafe

Sanal gerçeklik teknolojisini deneyebileceğiniz kafeler mevcut. Bunlardan birine gidip kendinizi başka bir dünyada bulabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğünü takıp orucun farkında bile olmadığınız bir dünyada bulunmak oldukça ilgi çekici. Tabii bu kafeler Türkiye’nin her kentinde bulunmuyor. Şuanlık sadece İstanbul, Ankara gibi şehirlerde mevcut.

GameXNow İle Ramazan Tavsiyeleri: Dizi Tavsiyeleri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mert Karadeniz

Beklediği tek oyun Half-Life 3 olan bir oyun tutkunu.