Bayram Harçlığımız ile Satın Alabileceğimiz 7 PS4 Oyunu!

Son Güncelleme Tarihi:

Bugün sizler için bayram harçlığınız ile satın alabileceğiniz yedi oyunu derledik!

Listede 60TL ve 300TL arası yedi adet PlayStation 4 oyunu bulunuyor.

1- God of War

2018 yılının en iyi oyunu olmaya aday olan God of War, üçlemeden ayrı bir oyun olarak geldi ve piyasaya damga vurdu. Gerek atmosferi, gerek grafikleri, gerek mekaniği veya hikayesiyle tam anlamıyla mükemmel olan bu oyun, Playstation Store üzerinden 300 TL gibi biraz tuzlu bir fiyattan sizleri bekliyor.

2- Detroit: Become Human

Gerçekçi grafikleri, bize heyecanı buram buram hissettirdiği sahneleri ile 2018 yılına damga vuran ikinci oyunumuz Detroit: Become Human, Amerika Birleşik Devletleri’nin Detroit eyaletinde bulunan androidlerin insanlar üzerindeki özgürlük arzusunu konu alıyor. Oyunu 270 TL’ye satın alabilirsiniz.

3- Horizon: Zero Dawn

Artık bizim olmayan bir Dünyada robotlaşmış yaratıkları avlamaya çalıştığımız, çeşitli stratejiler oluşturduğumuz oyun 2017’nin bizce en iyi Exclusive oyunu. Oyunu şu anlık 60 TL gibi bir fiyat ile satın alabilirsiniz.

4- A Way Out

A Way Out, iki adet suçlunun birlikte hapisten kaçma oyunudur ve tek kişi oynanamaz bir şekilde piyasaya sunuldu. A Tale of Two Son’s oyununun geliştiricisi olan Josef Fares hikayesel yeteneğini bu oyunda tekrar konuşturdu. Oyunu 120 TL gibi uygun bir fiyattan alıp iki arkadaş oynayabilirsiniz.

5- Far Cry 5

Far Cry serisinin 5. oyunu olan oyunumuz, Monata Eyaleti’nde yaşayan bir polisi canlandırmamızı sağlıyor. Çeşitli uyuşturucu kartelleri ile savaştığımız bu mükemmel FPS oyununu 250 TL ile satın alabilirsiniz.

6- FIFA 18

Futbol severlerin yeni gözdesi olan Fifa 18, serinin bir önceki oyun motorunun biraz daha gelişmiş hali ve çok daha iyi grafikleri ile piyasaya sunuldu. Oyunu 170 TL’ye satın alabilirsiniz.

7- Resident Evil 7

Yılların efsanevi korku serisi olan Resident Evil’in 7. oyunu olan oyunumuz, çeşitli jumpscareleri ve harika korku atmosferi ile tüylerimizi diken diken ediyor. Oyunu 140 TL’ye satın alabilirsiniz.

Uplay’den Ücretsiz For Honor Şansı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!