GameX Ödülleri 2019 Oylaması Başladı!

Son Güncelleme Tarihi:

5-8 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2019 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda sahiplerini bulacak GameX Ödülleri için nefesler tutuldu!

GameX 2019 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda düzenlenecek ödül töreni ile oyun sektörünün en iyi oyunları, Youtuber ve streamerları, espor takımları ve esporcuları ödüllendirilecek. Halk oylaması ile sahipleri belirlenecek olan GameX Ödülleri, bu sene toplam 10 kategoride verilecek.

Kategorilerinde ödüle layık görülen isimler GameX 2019 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nda gerçekleşecek olan tören ile ödüllerine kavuşacak. Sizler de favori isimleriniz için anketi doldurarak oylamaya katılabilirsiniz. Oylamalar 3 Eylül Salı 23.59’da sona erecektir.

*Oylamadaki aday listesi sizlerin tavsiyeleri ile oluşmuştur. Siz de listelerde olması gerektiğini düşündüğünüz adayları [email protected]‘ye kategorisini ve ismini yazarak önerebilirsiniz.

GameX Ödülleri 2019 Kategorileri

Yılın En Başarılı Yerli YouTuber’ı
Yılın En Başarılı Yerli YouTube Ekibi
Yılın En Başarılı Yerli, Oyun YouTuber’ı
Yılın En Başarılı Yerli Streamer’ı
Yılın En İyi Espor Takımı
Yılın En İyi Esporcusu
Yılın En İyi Oyunu
Yılın En Çok Beklenen Oyunu
En İyi Free To Play Oyun
En İyi Indie Oyun
Yılın En İyi Mobil Oyunu

Facebook etkinliğimize hala katılmadınız mı? Herkesin GameX 2019’a katılacağınızı bilmesi için, hemen buraya tıklayarak geleceğinizi belirtebilirsiniz. 🙂

Fuar hakkındaki her türlü bilgi için,  www.GameX.com.tr

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!