GameX 2016 Ziyaretçileri Vestel ile Eğlenceye Doydu!

Son Güncelleme Tarihi:

1-4 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenen GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nın katılımcıları arasında yer alan Vestel, oyun tutkunlarını deneyim alanında en yeni teknoloji ürünleri ve birbirinden eğlenceli yarışmalarla karşıladı.

Vestel, Türkiye’nin en büyük dijital oyun ve eğlence fuarları olan GameX 2016’da binlerce oyun severi ağırladı. Vestel, standında sergilediği teknoloji ürünleri ve birbirinden eğlenceli oyunlar ile GameX 2016 ziyaretçilerinin en çok ilgisini çeken standlardan biri oldu.

Vestel VR Gözlük, Vestel OLED TV, Vestel Android TV, Vestel Star Wars temalı TV’ler, Mix&Go, Vestel Venus akıllı telefonları ve Desibel kulaklıklar Vestel’in GameX 2016’te sergileyeceği ürünler arasında yer aldı. Oyun tutkunları Vestel’in deneyim alanında, birbirinden eğlenceli oyunlara ve ödüllü yarışmalara katılma şansını yakaladı.

Birbirinden Eğlenceli Oyunlar ve Sürpriz Hediyeler Vestel Standında Ziyaretçilerle Buluştu!

Vestel’in bu yıl satışa sunduğu Vestel VR gözlük ile entegre olan “Roller Coaster” ve “Yüksekten Düşme” faaliyetleri ile GameX 2016 ziyaretçilerine farklı bir deneyim sundu. İki kişinin birlikte deneyimleyebileceği “Roller Coaster” oyunu, Vestel VR gözlüğü sayesinde oyun severlere çok büyük bir oyun parkındaymış hissini tattırırken, “Yüksekten Düşme”; sadece 3 metre yükseğe çıkan GameX ziyaretçilerini, hiç beklemedikleri bir anda 100 metreden düşüyormuş hissi ile baş başa bıraktı.

Ayrıca bu yıl Vestel, Star Wars tutkunlarını da unutmadı. Vestel’in Star Wars temalı televizyonunda oynanacak “Zihin Gücü” oyununda dikkatini toplayan ve gücü doğru kullanan taraf galip geldi. Dark side ve Light side olarak iki taraflı oynanan oyunda, konsantrasyonunu en üst seviyede korumayı başararak ortadaki Venus maketini kendine doğru çeken ziyaretçiler sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

Oyun severlerin GameX 2016’daki Vestel deneyim alanında oynama fırsatı yakaladığı oyunlar arasında yer alan “Sanal Penaltı” ve “Telefun” ile de fuar ziyaretçileri sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!