Wediacorp Yıldızları GameX 2016’daydı!

Son Güncelleme Tarihi:

1-4 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan GameX 2016 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nın katılımcıları arasında, Oyun Portal, Garbarius, Sarp Atilla ve Atari Kafa gibi isimleri çatısı altında bulunduran YouTube Partner firması Wediacorp rüzgarı esti.

Çağatay Gülümser, Burak Güngör, Buse Sağer gibi isimlerin yer aldığı Wediacorp standını ziyaret eden GameX 2016 ziyaretçileri bu isimler ile tanışarak sohbet etme fırsatına sahip oldu. Wediacorp’un, fuarın ilk 3 gününe yayılan FIFA 17 turnuvası da oldukça ilgi çekti. Turnuvaların galipleri ise fuarın son günü Oyun Portal’a karşı oynama şansını elde etti.

Son günün heyecanı burada sonlanmadı elbette. Aynı gün Oyun Portal Selim, Sarp Atilla, Garbarius ve Oyunsal Tv Wediacorp standında gerçekleştirdikleri kısa söyleşinin ardından 2v2 bir FIFA 17 karşılaşmasına imza attı. Kırmızı Kep ve Oyun Portal eşleşirken rakipleri Sarp Atilla ve Oyunsal TV oldu. Büyük kapışmanın ardından ise Oyun Portal Yavuz Selim Dalmaz’ın desteği ile geliştirilen ve Nisan ayında çıkacak olan Beyond the Sea tanıtıldı.

Aras Karafil de tüm enerjisiyle Wediacorp standındaydı. 100.000 abone YouTube Silver Button plaketini Oyun Portal’ın elinden alan Aras mutluluğunu tüm GameX 2016 ziyaretçileri ile paylaştı.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!