Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Yeni Oyun Belli Oldu!

Epic Games, tüm hızıyla mağazasını güncel tutmaya ve ilerletmeye devam ediyor. Yayınladığı ücretsiz oyunlarla gündemden düşmeyen ve birçok ünlü oyunu da ücretsiz şekilde kullanıcılarına dağıtan Epic Games Store, bu sefer ücretsiz vereceği oyunu açıkladı. Epic Games’in bu sefer ücretsiz olarak dağıtacağı oyun, Sherlock Holmes: Crimes And Punishment oyunu oldu!

Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyası, büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Bu ilgi devam ettikçe de bizler, kaliteli oyunlarla buluşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde gayet iyi oyunlar dağıtan Epic Games Store, geçtiğimiz günlerde de Steam fiyatları 24 TL ve 31 TL olan iki oyunu ücretsiz yapmıştı. Bu seferki ücretsiz olan oyun, Sherlock Holmes: Crimes And Punishment oyunu oldu.

Oyundan kısaca bahsedelim. Oyun, 2014 yılında Ukrayna merkezli bir indie oyun stüdyosu olan Frogwares tarafından geliştirilmişti. Zaten isminden de anlayacağınız gibi bir dedektif oyunundan bahsediyoruz. Cinayetler ve hırsızlıkların yanı sıra kaybolan kişilerin de araştırıldığı bu oyunun Steam fiyatı ise 59 TL olarak geçiyor.

Sherlock Holmes: Crimes And Punishment, tanıtıldığı ilk günden beri büyük bir ilgi görmüştü. Eleştirmenlerin neredeyse çoğundan olumlu not alan ve beğeni toplayan Sherlock Holmes: Crimes And Punishment, L.A Noire oyununu anımsatıyor. Tek bir vaka üzerinde değil, birden fazla vaka üzerine çalışıyorsunuz. Oyunda 6 vaka var ve bunları çözmeniz gerekiyor. Karantina günlerinde sizi çok güzel bir şekilde oyalayacak bir oyun olduğundan bahsedebiliriz.

Bu oyuna sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey ise sadece bir Epic Games hesabına sahip olmak. Bunu da çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Epic Games hesabınız yoksa kurup giriş yaptıktan sonra veya zaten hesabınız varsa giriş yaptıktan sonra, oyunları ücretsiz olarak elde etmeniz çok basit. Daha sonrasında bu linke tıklayıp oyunun sayfasına gidip satın alma kısmında yazan GET yazısına tıklamanız yeterli. Sizi direkt satın alma kısmına götürecektir ama merak etmeyin, sizin yerinize Epic Games tarafından hazırlanan ücretsiz kupon girilecek ve oyunlar tamamen ücretsiz olacak. PLACE ORDER yazısına tıklayarak da satın almayı gerçekleştirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.