Epic Games Store İçin Surviving Mars Ücretsiz Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, Surviving Mars Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Daha sonrasında ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Bazen ise haftada 2 oyun birden veren Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, Rime, Limbo, This War of Mine, Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden başta olmak üzere birçok oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Surviving Mars,  17 Ekim 2019’a kadar alınabilir durumda.

Steam liste fiyatı 50 TL olan Surviving Mars’ı almak için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Surviving Mars sayfası‘na girip “₺50,00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Surviving Mars: Mysteries Resupply Paketi’ni, Surviving Mars: Marsvision Şarkı Yarışması’nı ve Surviving Mars: Space Race’i de ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun ise Alan Wake American Nightmare ve >observer_ olacak. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 17 Ekim – 24 Ekim tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalın.

Worlds 2019 İçin Son 16 Belli Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.