Epic Games Store’dan 2 Yeni Ücretsiz Oyun

Son Güncelleme Tarihi:

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden ücretsiz oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Geçtiğimiz haftalardan itibaren ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Hatta 2 oyun birden vermeye başlayan Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, The Jackbox Party Pack, Axiom Verge, Thimbleweed Park, Slime Rancher, Oxenfree, The Witness, Transistor, World of Goo, Stories Untold, Rime, City of Brass, Kingdom New Lands, Enter the Gungeon, Rebel Galaxy, Last Day of June, Overcooked, Torchlight, Limbo, Moonlighter, This War of Mine, Alan Wake, For Honor ve GNOG ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden ücretsiz ve 22.08.2019’a kadar alınabilir durumda.

Hyper Light Drifter Ücretsiz!

Oyunları alabilmek için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden sayfaları‘na girip “Ücretsiz” yazılarına tıklayarak, oyunları kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Hyper Light Drifter’ın Steam Sayfası için buraya ve Mutant Year Zero: Road to Eden’in Steam Sayfası için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Mutant Year Zero: Road to Eden Ücretsiz!

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan bir sonraki oyun ise Fez olacak. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 22 Ağustos – 29 Ağustos tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyun için takipte kalabilirsiniz.

Superhot Ekibi Indie Oyunlara Maddi Destek Sağlayacak

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'