Efsanevi Assasin’s Creed Karakterlerinden “BAYEK” Mobil Oyun Legacy of Discord’da!

10 Nisan 2018 itibariyle, efsanevi Assassin’s Creed’in efsanevi usta karakteri Bayek, Legacy of Discord – Öfke Kanatları‘nda sahneye çıktı.

Ubisoft ile yapılan lisanslama anlaşması üzerine Assassin’s Creed’in efsanevi karakteri Ezio’dan sonra ikinci efsanevi suikastçı karakteri olan “Bayek” artık mobil oyun platformunda hayat buldu. Assasin’s Creed serilerinden Revelations’da İstanbul semalarında kendine sık sık rastladığımız efsane Ezio karakterinden sonra Bayek, global oyun sektöründe Aksiyon RPG alanında popüler olan Legacy of Discord oyununda tüm Assasin’s Creed hayranlarının beğenisine sunuluyor. Türkçe yama ile ülkemizde de yayınlanan güncelleme ile, mobil oyunlarda, efsane bilgisayar oyunları karakterlerinin yer alması konseptine güzel bir örnek teşkil ediyor.

Mobil telefonlarda Bayek Deneyimi

Oyun içerisinde yer alan Metamorf sistemi ile 55. Seviye ve üstü oyuncular karakterlerine dönüşüm geçirme işlemini yaparak, efsane karakterlere çevirebilmektedirler. Türk Assasin’s sevenlerin gözdesi Bayek‘i de Metaform menüsü sisteminden aktif ettikten sonra oyun içinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bayek‘in gücü bir çok savaş alanında sizi rakiplerinize karşı ayakta tutacaktır.

Bayek, bu güncelleme ile göz kamaştırıcı özel efektlerle dramatik görünümünü ortaya çıkardı. Mısır progenitoruna dönüşürken oyuncular özel yeteneklerle savaşlarda ikramiye kazanacak.

Oyuna kazandırılan ilk yetenek Efsanevi Duruş’dır. Bu yetenek ile Metamorf sonrası karakteriniz 20% toplam hasar bonusu, 20% hasar azaltım bonusu ve 20% hareket hızı bonusu kazanır. Yeteneklerden diğeri olan Özel Yetenek ile kısa süreliğine karakteriniz duraksayarak güç konsantrasyonu ile alandaki tüm düşmanlara yıkıcı bir saldırı yaparak 200% DMG verir ve yanma ekisi uygulayarak geçerli HP’lerinin 4% oranında hasar verir. Yanma özelliği 4 saniye boyunca devam eder.

Legacy of Discord Assasin’s Creed güncellemesi detayları için: lod.gtarcade.com/tr
Ubisoft Assasin’s Creed serileri hakkında detaylı bilgi için: ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed

Ubisoft Brawlhalla’yı Satın Alıyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!