Ubisoft Brawlhalla’yı Satın Alıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Ubisoft, Blue Mammoth Games’i satın aldığını ve Brawlhalla oyununu, oyun içinde de ücretsiz yapma sözünü verdi. Blue Mammoth Games, Ekim 2017’de PC ve PlayStation 4’te Brawlhalla’yı piyasaya sürdü. O zamandan beri Steam’de en çok oynanan dövüş oyunu ve PS4’te en çok indirilen ücretsiz oyunların başını çeker hale geldi.

Blue Mammoth Games, Atlanta’da yaşayan 21 kişilik stüdyoda kuruldu. Piyasaya sürdükleri Brawlhalla ile ün kazandı. İki hatta üç sezon boyunca büyümeye devam eden oyuncu sayısı ile esports pazarında büyük başarılar elde etti. Ubisoft NCSA Başkanı Laurent Detoc, ”Blue Mammoth Games ekibi, rekabetçi ve çevrimiçi çok oyunculu oyun geliştirmede Ubisoft’un stüdyolar ağına mükemmel bir ek olacak” dedi.

Brawlhalla, oyunculara sekiz oyuncuya kadar çevrimiçi veya yerel olarak savaşabilecekleri bir savaş alanı sunuyor. Ücretsiz bir oyun modu sunmasının yanında sıralı eşleşmeler ve oyuncu grubunuz için özel odalar yapma olanağı da cabası. Bunun yanında her biri benzersiz yetenek ve beceri kombinasyonlarına sahip otuzdan fazla oynanabilir karakterler seçme olanağı sağlıyor.

Detroit: Become Human, 25 Mayıs 2018 Tarihinde Oyuncularla Buluşacak

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!