Dumbledoge, Royal Bandits’e Transfer Oldu!

Ligimizin en iyi destek oyuncuları arasında gösterilen Dumbledoge, Royal Bandits’e transfer oldu! Takımın resmi facebook sayfası üzerinden yapılan son açıklama ile Cepted, Malrang’dan sonra Dumbledoge da kadroya dahil oldu.

Oyun Hizmetleri’nin Şampiyonluk Ligi slotunu satın alan Royal Bandits, geçtiğimiz hafta önemli transferlere imza attı. Yükselme Ligi için kurmuş olduğu takımını LCK’de Ever8 Winners forması giyen orta koridor Cepted ve ormancı Malrang ile güçlendiren ekip, Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu’nu da kadrosuna kattı. Yıldızlar karmasını tecrübeli koç Blumigan’a teslim eden Royal Bandits, bir çok elektronik spor taraftarına göre bu mevsimin favorisi.

Hatırlayacağımız üzere Beşiktaş, 2015 yılında elektronik spor camiasına giriş yaptığı zaman destek oyuncusu olarak Dumbledoge’u kadrosunda yer vermişti. Takımıyla KMF şampiyonluğu yaşayan ve 2015 MSI’da da mücadele eden oyuncu, daha sonra rüya takım olarak adlandırılan SuperMassive’e transfer olmuştu. Burada da aynı başarılara ulaşan Dumbledoge, ilk defa TBF şampiyonluğuna bu kadar yakın olarak gösteriliyordu. Kış Mevsimi’ni domine eden SuperMassive’in kadro değişikliği kimsenin aklının ucundan geçmez iken Dumbledoge’un takımdan ayrılma kararı herkes için süpriz olmuştu. Twitch üzerinden yaptığı yayında ayrılma sebebinin yönetim ile alakalı olduğunu söyleyen Dumbledoge, Yaz Mevsimi’nde tekrar eski takımı olan Beşiktaş eSpor’a gelmiş ve takımıyla Şampiyonluk Mevsimi’ne çıkmayı başaramamıştı. Twitter üzerinden, kariyerine Kuzey Amerika bölgesinde devam ettirmek istediğini açıklayan Kemal, bu mevsim Holyphoenix’in yanında Royal Bandits ile Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek.

YOUTUBE REWİND VİDEOSUNDA TÜRKİYE İZLERİ!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!