Dumbledoge, Beşiktaş’tan ayrıldı!

Ligimizin en iyi destek oyuncuları arasında gösterilen Dumbledoge, Beşiktaş eSpor’dan ayrıldı! Twitter üzerinden yaptığı son açıklama ile Beşiktaş ile yaptığı sözleşmeye devam etmeyeceğini ve yeni takım aradığını hayranlarıyla paylaştı.

Beşiktaş, 2015 yılında elektronik spor camiasına giriş yaptığı zaman destek oyuncusu olarak Dumbledoge’u kadrosunda yer vermişti. Takımıyla KMF şampiyonluğu yaşayan ve 2015 MSI’da da mücadele eden oyuncu, daha sonra rüya takım olarak adlandırılan SuperMassive’e transfer olmuştu. Burada da aynı başarılara ulaşan Dumbledoge, ilk defa TBF şampiyonluğuna bu kadar yakın olarak gösteriliyordu. Kış Mevsimi’ni domine eden SuperMassive’in kadro değişikliği kimsenin aklının ucundan geçmez iken Dumbledoge’un takımdan ayrılma kararı herkes için süpriz olmuştu. Twitch üzerinden yaptığı yayında ayrılma sebebinin yönetim ile alakalı olduğunu söyleyen Dumbledoge, Yaz Mevsimi’nde tekrar eski takımı olan Beşiktaş eSpor’a geldi ve takımıyla Şampiyonluk Mevsimi’ne çıkmayı başaramadı.

Yaptığı açıklama sonrasında Twitter üzerinden Dark Passage hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Dumbledoge, Kış Mevsimi’nde hangi takımda yer alacağı ise büyük merak konusu.

2017 ALL STAR KADROLARI AÇIKLANDI

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!