Görünce Hayret Edeceğiniz 8 Oyun Evi!

Organizasyonlar, profesyonel oyunculara takım ruhunu aşılamak, antremanlarını daha sağlıklı ve verimli yapabilmeleri için oyun evi imkanı sunuyor. Oyuncular belli bir süre burada yemek yiyip, burada uyuyorlar ve en önemlisi burada antreman yapıyorlar. Bundan dolayı geçirdikleri zamanları kaliteli bir hale dönüştürmek ve en konforlu şekilde oyunlarına odaklanabilmeleri için inanılmaz oyun evleri çıkıyor ortaya. Her ne kadar oyuncular gelip geçici olsa da şatolar kalıcı. Gelin bu şatolara birlikte bakalım!

İlk olarak, Kasım ayı itibariyle dünyanın en iyi CS:GO takımı konumunda yer alan FaZe Clan‘ın “küçük” oyun evine misafir oluyoruz.

İkinci durağımız ise, her ne kadar başlarda Counter-Strike: Global Offensive sahnesini domine etmiş olsalar da 2017 yılını iyi durumda geçirmeyen, takipçilerini hayal kırıklığına uğratan NiP Gaming‘in Oyun Evi.

Sıradaki durağımız ise elektronik spor dünyasının markalaşmış ismi Fnatic ekibi. Konu fnatic olunca, tek bir oyun evi ile karşılaşmak üzücü olurdu. Nitekim bütün oyun evlerinin kapısını kameralara açmasa da, Dota 2 ve League of Legends severlerin yüzünü bir hayli gülümsetecek gibi duruyor.

Herhangi bir kelimeyle tarif edilemeyecek bir oyun eviyle daha karşı karşıyayız. Durağımızın ismi SK Gaming.

TSM! TSM! TSM! Team Solo Mid‘in oyun evi de kesinlikle bu listede olması gerekiyor. Ayrıca, bu evden kimler geldi kimler geçti niteliğinde bir oyun evi turu olmuş.

Oyun evi kültürüne farklı bir bakış açısıyla yaklaşan ve oldukça fazla hayrana sahip olan Team EnVyUs karşınızda!

Neredeyse aldığı kupalara ayrı bir ev yaptıracak olan Na`Vi Gaming‘in eğlenceli oyun eviyle sizi baş başa bırakıyoruz. Dürüst olmak gerekirse sunucu faktörünü de hesaba kattık 🙂

Listenin kapanışını ise en fazla ilgiyi alan ve bizce de hakeden CLG ekibiyle yapıyoruz. Bütün oyuncularını bir evde toplayan CLG, muhteşem bir işe imza atmış gibi gözüküyor. Eminiz ki hepimiz bir kaç dakikalığına da olsa orada bulunmak ister 🙂

DUMBLEDOGE, BEŞİKTAŞ’TAN AYRILDI!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!