Demon Slayer: Mugen Train Anime Filmi Çıkış Tarihini Yayınladı!

10 Nisan’da AbemaTV‘de yapılan özel bir program esnasında Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train‘in ilk fragmanı ve full görseli nihayet yayınlandı. Bununla birlikte merakla beklenen Demon Slayer filminin çıkış tarihide belli oldu. 16 Ekim’de Japonya’da vizyona girecek olan film, Koyoharu Gotoge‘un Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba manga serisinin TV anime uyarlamasının sonunda, yakında yeni bir Ark’a girileceğini ve bununda film üzerinden olacağını belirtir şekilde gösterildi.

Tanjiro (Natsuki Hanae) ve Zenitsu (Hiro Shimono) için ses aktörleri, yaklaşan anime filminin heyecanına katılmak için özel olarak ortaya çıktılar. Anime TV yayını sırasında 2 oyuncu da daha önce AbemaTV’de yayınlanan tüm bölümlere ve özel içeriklere göz attılar.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train anime filmi, TV anime serisinin tam olarak bittiği yerden başlayacak  ve Mugen (Infinite) Train Arkını haftalık Shounen Jump dergisinde mangasını çıkartan Koyoharu Gotoge uyarlayacak. Çıkacak filmin yanı sıra, Crunchyroll TV animesini çıktığı gibi yayınladı ve animeyi şu şekilde anlattı:

Japonya’da Taisho döneminde geçen hikayede, animenin ana karakteri geçimini sağlamak için odun kömürü satan iyi kalpli bir çocuk olan Tanjiro. Her zaman ki gibi rutin işlerini yaptığı sırada Tanjiro eve döndüğünde ailesini iblisler tarafından katledilmiş şekilde bulur. Daha da kötüsü hayatta kalan tek kız kardeşi Nezuke bir iblise dönüşmüş durumda. Bu korkunç gerçeklik kendisini harap etmesine rağmen Tanjiro, kız kardeşini insana çevirmek ve ailesini öldürne iblisten intikam almak için “iblis avcısı” olmaya karar verir.

Kimetsu no Yaiba: Mugen Train

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Train’in 16 Ekim’de Japonya’da piyasaya sürülmesi ve çıkacak olan filmden sonra serinin yeniz sezon alarak piyasaya dönmesi planlanıyor. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba  6 Nisan 2019’dan 28 Eylül 2019’a kadar yayınlandı. Ayrıca Japonya’da bittikten sonra özel bölümleri ve animenin belli başlı sahneleri de Crunchyroll üzerinden tekrar yayınlandı. Çıkacak olan yeni film için anime hakkında kritik olaylar barındıracağı söyleniyor. Bu yüzden filmden sonra gelmesi planlanan yeni sezon izleyenler için çarpıcı nitelikte olacaktır.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!