Crackdown Ücretsiz Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Microsoft, Crackdown 3 çıkışı öncesi serinin ilk oyununu Xbox kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuyor.

Daha önce birçok kez ertelenen Crackdown 3, sonunda 15 Şubat’ta oyuncularla buluşacak. Şu an için betada bulunan oyunu isterseniz erkenden deneyebilirsiniz. Microsoft da bu çıkışın şerefine ilk oyunu, Xbox kullanıcılarına ücretsiz indirip deneme imkanı sunuyor. Daha önce denemediyseniz bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Hatırlayanlar olacaktır ki ilk Crackdown, Xbox 360 için piyasaya sürülmüştü ve daha önce Xbox 360 kullanıcılarına ücretsiz verilmişti. Xbox One için de uyumlu hale getirilen oyun, bir kez daha ücretsiz hale getirildi. Dilerseniz buradan oyunun satış sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.  Dilerseniz de bizzat kendiniz Xbox Live Market’ten inceleyebilirsiniz.

Crackdown 3 hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse de New Providence’ın açık dünyasında güçlü bir ajanın rolünü aldığınız oyunda, ister solo isterseniz de COOP olarak bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Online kısmı içinse Xbox Live Gold üyeliği gerekli. Eğer bir göz atmak isterseniz de buradan oyunun sayfasına gidebilirsiniz.

Apex Legends Nedir? Diğer Oyunlardan Nesi Farklıdır?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'