Call Of Duty Black Ops 3 Ücretsiz Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Sony E3 2018 konferansı ortalığı kasıp kavurdu ve bizlere bir çok sürpriz yaptı. Bunlardan biri de ekstra bir Playstation Plus oyunuydu. Serinin on ikinci oyunu Call Of Duty Black Ops 3, Playstation Plus kullanıcılarına özel olarak ücretsiz oldu. Hali hazırda bu ay için iki adet oyun ücretsiz olarak bulunuyorken Sony’nin bu hamlesi Plus abonelerini oldukça sevindirdi. Eğer oyunu 11 Temmuz’a kadar oyunlarınıza eklerseniz, kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca online yönüyle öne çıkan bir oyunun ücretsiz olması sunucularında da gözle görülebilecek bir artış olmasını sağlayacaktır. Yani daha önceden Black Ops 3’ü satın almışsanız ve sunucularda oyuncu bulamamaktan şikayet ediyorsanız artık pek bir anlamı kalmadı diyebiliriz.

Bunun yanında Call Of Duty Black Ops 3 yeniliklerle geliyor. Önceki Black Ops oyunlarında severek oynanılan dört adet online harita yeni eklenen bir güncelleştirme ile artık Black Ops 3’te de bulunacak. Ve tabii ki de remastered halleriyle.

Bu ayın Playstation Plus oyunları XCOM 2 ve Trials Fusion ise hala ücretsiz olarak mevcut. Eğer hala sahip değilseniz bu ayın sonuna kadar onlara da ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Uplay’den Ücretsiz For Honor Şansı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!