Beyond: Two Souls ön-siparişe açıldı

Son Güncelleme Tarihi:

Quantic Dream ve Sony iş birliğiyle, PlayStation 3 platformuna özel piyasaya sürülmesi beklenen Beyond: Two Souls, ön-siparişe açıldı. Türkçe alt yazı desteği ile raflardaki yerini alacak olan oyunu ön sipariş ile satın aldığınız takdirde, oyunun DLClerinden ücretsiz faydalanabileceksiniz. 149 TL fiyat etiketi üzerinden ön siparişe açılan Beyond: Two Souls, 8 Ekimde’ PS3 raflarındaki yerini alması bekleniyor.

Oyunun senaryo moduna baktığımızda, kahramanımız Jodie psijik güçlere sahip ve CIA tarafından eğitim-araştırma programına alınan bir denek. Daha sonraları kendisine, teşkilata katılıp bir dizi görevlere çıkması için yetki veriliyor. Birçoğunda başarılı olan Jodie, CIA içerisinde kendi departmanında çalışan birisiyle aşk yaşamaya başlıyor. Aniden hayatı alt üst olan ve sevgilisiyle birlikte kendi hayatı da tehlikeye giren kahramanımız, özel güçlerinden faydalanarak olayları çözmeye çalışıyor.

Ayrıca oyunun hikayesinin yanı sıra, oyunun baş karakterlerini Ellen Page, David Cage ve Willem Dafoe gibi profesyonel oyuncular canlandırıyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!