Turkcell Superonline ile Dota 2 turnuvası geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Dota 2 turnuvası için başvurular başladı. Türkiye’nin dört bir yanından Dota 2 oyuncularının katılımına açık turnuvaya başvurular için son gün 31 Ağustos!

TRDota.net tarafından düzenlenecek online elemelerin ardından finale kalan takımlar, 21-22 Eylül tarihlerinde Turkcell Superonline’ın İstanbul merkezindeki büyük finalde birincilik için birbiriyle yarışacak. Bunun yanı sıra, final günü anime, film ve oyun karakterlerinin canlandırılacağı cosplay yarışması günü daha da renkli kılacak.

dota 2 clash


Birinci aşaması çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek oyun turnuvasında eleme karşılaşmaları 
1 Eylül’de online elemeler başlayacak. Turnuvaya katılmak isteyenlerin tek yapmaları gereken 5 kişiden oluşan takımlarıyla TRDota.net sitesindeki turnuva sayfasında yer alan formu doldurmak. Turnuvaya dahil olanlar, maçları ve program akışını site üzerinde oluşturulacak özel sayfa üzerinden rahatlıkla takip edebiliyor.

“Büyük Final” 22 Eylül’de!
DotA 2 oyun turnuvasında katlanarak yükselen heyecanın ardından büyük final 21-22 Eylül 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en iyi oyuncularından oluşan 8 takım Turkcell Superonline’ın İstanbul’daki genel merkezinde bir araya gelerek birincilik için yarışacak. Oyunseverler hem online elemeleri hem de büyük final maçlarını canlı yayınla izleyebilecek.

Earthshaker’lar, Drow Ranger’lar büyük finali basacak
Finalin ikinci günü anime, film ve oyun karakterlerinin kostümleriyle gelecek cosplayerların katılımıyla renklenecek. En başarılı cosplayerların seçileceği Cosplay Yarışması, en iyi taklitlerin belirleneceği Dota 2 ses yarışması ve Dota 2 bilgi yarışması ile büyük Final, bol ödüllü ve eğlenceli bir karnavala dönüşecek.

mk

Birincilere oyunseverlerin tercihi Arma Venes bilgisayar!

Büyük finalin ardından birinciliği kazanan takım oyun konusunda iddialı PC’lerden olan Arma Venes 13 I7, 650Ti, 8GB bilgisayar kazanacak. İkinci olan takıma Viewsonic VX2753 oyuncu monitörü, üçüncü olan takıma ise Razor Blackwidow Ultimate Gaming Keyboard 2013 hediye edilecek.

Turnuvaya başvurmak için lütfen buraya tıklayınız.
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!