Battlefield: Bad Company TV programı geliyor

Son Güncelleme Tarihi:

Deadline’ın haberine göre Electronic Arts, popüler FPS serisi Battlefield: Bad Company’i televizyon ekranlarına taşıma planı yapıyor.

Bunun için Amerikan FOX kanalıyla anlaşan EA’in, ilk bölümü bir saat uzunluğunda olması düşünülen aksiyon komedi dizisi için senarist koltuğuna da John Eisendrath’ı oturttuğu iddia ediliyor.

Alias, Baverly Hills, 90210 gibi yapımlarda senaristlik icra etmiş Eisendrath’ın senaryosunu kaleme alacağı Bad Company televizyon dizisinde, oyunun ana karakterlerinin tamamının yer alacağı Deadline’ın altını çizdiği hususlardan bir diğeri.

Askerlikten ayrılıp “özel sektörde” çalışmaya başlayan dört “eski askerin” hikayesine odaklanacak yapımda, bu askerlerin bir dönem emri altında çalıştıkları komutanları tarafından “sırları ifşa edebilirler” gerekçesiyle öldürülmeye çalışılmaları konu edilecek.

DICE’tan Patrick Bach’ın da destek vereceği prodüksiyonun, Battlefield markasını komik duruma düşürmeyeceğinden emin olunacak.

Bu arada, prodüksiyonu Adam Sandler’ın Happy Madison isimli prodüksiyon şirketinin üstlendiği de Deadline’ın altını çizdiği hususlardan.

Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!