Battlefield 5 Gamescom Fragmanı Yayınlandı

Gamescom’a sayılı günler kala yeni Battlefield 5 fragmanı yayınlandı. Rotterdam’ın yıkımı başlığındaki fragmanda oyun ile ilgili yeni bilgiler de ediniyoruz.

Ön siparişe sunulan ve 19 Ekim 2018’de çıkacak Battlefield 5, Gamescom öncesi bizleri yeni bir fragman ile yeniden heyecanlandırdı. Öyle ki yayınlanan bu fragmanın bir önceki Reveal fragmanına göre çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

EA ve DICE’ın beraber geliştirdiği Frostbite oyun motoruna sahip Battlefield 5 bu fragmanda bizlere Rotterdam savaşını gösteriyor. Rotterdam’ın savaştan önceki ve yıkıma uğradıktan sonraki halini gördüğümüz fragmanda oyun ile alakalı bir çok bilgi ediniyoruz. Oyundaki silahları, farklı araçları, tankları ve uçakları gördüğümüz fragmanda gelişmiş hava saldırılarının yıkıcılığına tanık oluyoruz.

Ayrıca fragmanın sonlarına doğru, bizlere daha önce duyurulan fakat nasıl olacağını göremediğimiz Battle Royale modu için küçük bir sahne görüyoruz. Sahnede gittikçe daralan ateşten bir çember olduğunu ve tank gibi araçları kullanabileceğimizi görüyoruz.

Kamikaze yapan uçaklardan tutun saldırı çağırabileceğimiz işaret fişeklerine kadar bir çok detay içeren Battlefield 5 Gamescom öncesi bizleri yeniden heyecanlandırdı. Gamescom’da da yeni oynanış videolarını ve Battle Royale modunun ayrıntılarını görmeyi bekliyoruz. Battlefield 5 ile alakalı en güncel haberlere ulaşabilmek için Gamescom boyunca bizleri takipte kalın.

PC, Xbox One ve PlayStation 4’e çıkacak oyuna 11 Ekim’de EA Access ve Origin Access Basic’e sahip oyuncular erişebilecek. Dilerseniz ön sipariş vererek oyuna daha erken erişebilirsiniz.

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!