Alman Oyuncu Ekipmanları Markası Sharkoon Türkiye’de!

Arena, ekipman/kasa ve depolama alanlarında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Sharkoon’un Türkiye distribütörü oldu. Dünya çapında 40 ülkede bulunan Sharkoon’un, özenle tasarlanmış masa üstü kasalarından, güçlü oyuncu ekipman ve depolama çözümlerine kadar tüm ürünleri Türkiye’de satışa sunulacak. 13 kategoride bünyesinde 250’den fazla model barındıran Sharkoon, Arena ile birlikte pazara girecek. 2003 yılında Almanya’da kurulan şirketin özenle tasarlanmış kasalarından, güçlü oyuncu ekipman ve depolama çözümlerine kadar tüm ürünleri satışa sunulacak.

SKILLER MECH SGK3

SKILLER MECH SGK3

Sharkoon ürünleri, sadece iyi performans, kullanıcı dostu ve ‘Almanya’da tasarlanmış’ olma özelliğiyle değil aynı zamanda fiyat/performans oranına da önem veren bir marka olarak biliniyor. Coşkulu oyuncuları ve PC kullanıcılarını hedefleyen markanın aldığı sayısız editoryal ödüller de ürünlerinin kalitesini doğruluyor.

La Casa De Papel 3. Sezon’a Hazır Mısınız?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Bilgehan Ilgar

En yeni ve en sevilen oyunları oynuyor, espor turnuvalarını büyük bir tutkuyla takip ediyorum. Kısacası hem eğleniyor hem de sizinle paylaşıyorum ✌