Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı!

Her yıl Ekim’in son günü olan 31 Ekim Cadılar Bayramı olarak kutlanır. Steam de buna istinaden her yıl, bu dönemde, özellikle korku oyunları kategorisinde güzel indirimlere gidiyor. Tabi yalnızca korku oyunları değil, farklı türdeki oyunlarda da indirimlere rastlıyoruz.

Cadılar Bayramı indirimleri, özellikle korku ve gerilim tarzı seven oyuncuların kaçırmaması gereken bir indirim dönemi. Ne yazık ki çok kısa sürüyor.

Bu yıl Steam, 4 ana başlık altında indirimli oyunları sunuyor: “En Çok Satanlar”, “Korku Oyunları”, “Korku VR” ve “Korku Free to Play” kategorisi. Bunun haricinde “Vampir Oyunları”, “Zombi Oyunları” ve “Daha Çok Korku Oyunları” başlıkları ile daha pek çok oyunda daha indirim bulunmakta. Bu 4 ana kategorideki indirimli oyunlar şu şekilde:

“En Çok Satanlar” kategorisindeki indirimli oyunlar listesi:

Cadılar Bayramı-En Çok Satanlar

“Korku Oyunları” kategorisindeki indirimli oyunlar listesi:

Cadılar Bayramı-Korku Oyunları

“Korku VR” kategorisindeki indirimli oyunlar listesi:

Cadılar Bayramı - Korku VR

“Korku Free to Play” kategorisindeki indirimli oyunlar listesi:

Cadılar Bayramı - Korku Ücretsiz

Steam Cadılar Bayramı indirimlerini kaçırmamak için acele etmelisiniz. Zira bu oyunlar, Cadılar Bayramı kapsamında yalnızca 29 Ekim ve 1 Kasım tarihleri arasında indirimli fiyatlardan satışta olacak. Bu tarihten sonra ise indirimsiz fiyatları üzerinden alabilirsiniz.

Steam Cadılar Bayramı indirimlerinden faydalanmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Steam.tv Twitch’e Rakip Olarak Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Senem Aksakal

"Bilgisayar oynamak" vazgeçilmez bir tutkudur benim için. Bu tutkumun bir kısmını oyun yapımına yönelttim; 2016'dan beri çeşitli oyunlar tasarlamakta ve geliştirmekteyim. Ayrıca her tür teknolojik gelişmeyi yakından takip etmeyi severim.