Yemeksepeti’nden yeni hizmet: Banabi ile Market Ürünleri Kapınızda

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı.

Banabi hizmeti ile Yemeksepeti; kullanıcılarına dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürünü sunacak.

Yemeksepeti_Banabi

Öncelikli olarak İstanbul’da, Avrupa yakasındaki belli bölgelerde ve IOS uygulaması üzerinden hizmet vermeye başlayan Banabi, hizmet ağını hızlı bir şekilde yaygınlaştıracak ve çok yakın bir sürede Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.

Kapıda ödeme fırsatı da olacak

Ayrıca sektörde bir ilk olarak kullanıcılarına kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatı da sunuyor. Kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatına da sahip olacaklar.

Yıl sonunda 1.000 kuryeye ulaşacak

Banabi hizmeti tamamen yeni bir ekipten oluşan kurye ağı ile gerçekleştirilecek. Her hafta yeni depolar açarak hızlı bir şekilde büyümeyi ve yıl sonunda yaklaşık 1.000 kuryeye ulaşmayı hedeflerken, bu yıl içerisinde İstanbul’un tümü dahil olmak üzere 10 ilde hizmet verecek.

Fortnite World Cup Heyecanı Eleme Maçlarıyla Başlıyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.