Yabancı isimlere elveda, ATLAS'a merhaba!

Team Turquality’nin fikir adamları boş durmuyor. Ülkemizin önde gelen oyun takımlarından Team Turquality, bünyesinde bulundurduğu League of Legends kadrolarından biri olan Team Turquality Red’i ATLAS ismiyle oyunseverlere duyurarak yeni projesini hayata geçirdi.

Gök Mavililer olarak anılan takımın resmi Facebook hayran sayfasından yapılan açıklamada, Team Turquality Red oyuncularının, ATLAS çatısı altında mücadele edecekleri bildirildi. Team Turquality’nin eski genel yöneticilerinden Cem Taşkıran ve eski Plan-B’den tanıdığımız Caner Akman’ın önderliğinde League of Legends arenasına giriş yapan ATLAS, ünlü oyuncuların Türkçeleşen nickleriyle de karşımızda olacak.

1012469_692088277478612_1976678661_n

Dark Passage.Kaspersky Lab macerasından sonra Team Turquality ekibiyle anlaşan ve dönem dönem Team Turquality Blue ile Team Turquality Red arasında gelip giden Serkan “LongB” Ülkücü, Poyraz nickiyle oynama kararı alırken, ATLAS’ın yeni keşfedilen destek oyuncusu Onur “Zergsting” Ünalan, Türk mitolojisindeki eski tanrılardan biri olan Zabba-Ba ismiyle anılacak. Bunların yanı sıra Ekin “kazze” Tire, Alaz ismiyle Sihirdar Vadisi’inde yerini alacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!