World of Warships’te Elementlerin Savaşı Başladı

Son Güncelleme Tarihi:

Yakıcı alevlerin ya da dondurucu rüzgarların gücü artık sizinle!

World of Warships’te önümüzdeki üç hafta boyunca elementlerin savaşı hüküm sürecek. 4 Mayıs’a kadar devam edecek etkinlikte oyuncular ateş ya da su elementlerinden birini seçerek hem kendileri hem de aynı elementi seçen takım arkadaşları için değerli ödüller kazanma fırsatı elde edecek.

Elementlerin Savaşında tarafınızı seçtikten sonra savaşa girecek ve 3 rounddan oluşan çarpışmalarda yer alacaksınız. 3 roundun 2’sini kazanan takım oyunu alacak ve hediyeleri kapacak.

Kumandanlar temsil ettikleri elementlerin gücünü düşman gemilerini batırarak, savaşları kazanarak, karşı takıma bol bol hasar vererek, başarılar ve deneyimler elde ederek arttıracaklar.

Takımınızın kazandığı savaşlardan elde ettiğiniz oyun içi altınlarla Hediye Dükkanlarından alışveriş yapabilir, benzersiz gemi Kamikaze R dahil birçok değerli oyun içi eşya satın alabilirsiniz.

Ne var ki etkinlikle asıl sürpriz, World of Warships geliştirici ekibinden geliyor. Ekip, Elementlerin Savaşına en çok katkıda bulunan ilk 100 oyuncuyu tespit edip adlarını oyun tarihine yazacaklarını belirtiyorlar.

Bu savaşta tarafınız seçip yeriniz almak için hemen şimdi https://elements.worldofwarships.eu adresine gidin.

YouTube Linki (Türkçe Altyazı Seçeneği ile):

 

World of Warships Hakkında

World of Warships, Wargaming’in “World of…” serisine eklenen en son ücretsiz online savaş oyunudur. World of Warships’te tarihin en bilindik savaş taşıtlarının da bulunduğu devasa bir filoya komuta edin, önemli teknoloji modüllerine seviye atlatın ve okyanuslara hükmetmeye hazırlanın.

Dört ayrı sınıfta gemi, sayısız güçlendirme ve stratejik olarak tasarlanmış haritalar sayesinde aksiyon asla bitmiyor ve her bir maç özgün bir deneyime dönüşüyor. World of Warships’te dümene geçen herkesi sayısız saatler boyu sürecek strateji, taktiğe dayalı oynanış ve nabız yükselten savaşlar bekliyor.

Resmi Web Sitesi:

http://worldofwarships.eu/

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.