WCG Türkiye LoL Finalleri'nde çeyrek final maçları tamamlandı

Son Güncelleme Tarihi:

Bir ay boyunca online olarak gerçekleştirilen League of Legends elemelerin ardından, dün itibariyle World Cyber Games League of Legends Büyük Finali başladı.

Dün HWA.Kingston vs Game Satış arasında başlayan çeyrek finaller, bugün Zone eSports ile Team Turquality Red arasında oynanan maç ile sonlandı.

HWA.Kingston, Game Satış’ı zorlanmadan 2-0 mağlup ederek adını yarı finale yazdıran ilk isim oldu. Team Turquality vs Shop4Gamers arasında oynanan mücadele ise beklendiği gibi çekişmeli geçti. Best of three formatında oynanan mücadeleden 2-1 ile TT Blue galip ayrılan taraf oldu. Bir diğer çeyrek final mücadelesi ise Dark Passage ile RELENTLESS arasında oynandı. WCG Türkiye LoL Finalleri’nin sürpriz takımı olarak karşımıza çıkan RELENTLESS, ilk kanı akıtmasına rağmen gerisini getiremedi ve Dark Passage’a 2-0 mağlu oldu. Çeyrek finalin son maçı Team Turquality Red ile Zone eSports arasında oynandı. Oldukça büyük çekişmeli geçen mücadeleden ise yeni kadrosuyla Zone eSports galip ayrıldı.

Yarı Final:

  • Dark Passage vs Zone eSports
  • Team Turquality Blue vs HWA.Kingston

WCG Türkiye LoL Yarı Final maçları yarın oynanacak. Siz de bu müthiş maçları kaçırmak istemiyorsanız  yayına buradan ulaşabilirsiniz. Online davetiyenizi buradan alabilirsiniz.

World Cyber Games League of Legends yarı final mücadelelerini izlemek istiyorsanız GameX Dijital Oyun Fuarı’na gelmeniz yeterli. Online davetiyenizi buradan alabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!