Watch Dogs kendini aşmaya devam ediyor

Son Güncelleme Tarihi:

Ubisoft’un son bombası Watch Dogs, gerek senaryosu, gerekse devrim niteliğindeki oynanış yapısı ile piyasaya meteor etkisi yapacak, bunu hepimiz biliyoruz. Yeni nesil konsolların haricinde, PS3, Xbox 360, Wii U ve PC platformları içinde geliştirilen Watch Dogs, yapım aşamasında ne gibi değişikliklere gidecek?

Geliştirici direktör Jonanthan Morin, yeni konsolların sunduğu faydalardan tamamen yararlandıklarını açıkladı. “Bu yılın sonuna doğru çıkması beklenen yeni nesi konsollar, bizlere çok iyi olanaklar sunuyor. Mesela daha iyi grafikler ve daha iyi yapay zeka gibi geliştirmelerimiz mevcut. Watch Dogs, 4 senedir geliştirilen bir yapım. Bunun üzerine koyabileceğimiz pek bir şey yok ama PlayStation 4 gibi büyük bir altyapı havuzumuz var ve biz de bundan sonuna kadar faydalanıyoruz. Oyunculara asla unutamayacakları bir deneyim sunmak istiyoruz.” açıklamalarında bulunan Morin, Watch Dogs’un önemini arz etti.

Watch Dogs, yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesiyle birlikte raflardaki yerini alacak. Yapım, yeni bir fenomenin doğuşu olabilir.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!