Valoran Kostüm Partisi Başlıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Yorucu ve sert bir kışın ardından sonunda beklediğimiz yaz mevsimi kapıyı çaldı. Tatil olmasıyla birlikte mutlu ve enerjimiz oldukça arttı. Biz tatili hak ettik peki ya Adalet Meydanındaki şampiyonlar onlar bir tatili hak etmedi mi ?

Yazın gelmesiyle birlikte tüm Adalet Meydanındaki şampiyonlar dinlenmeyi hak etti bu yüzden Valoran Kostüm Partisi etkinliği yapılıyor 6 ay önce sadece sadece Türkiye sunucusunda geçerli indirime girmelerini istedikleri kostümleri seçme hakkı vermiştik. Kostüm seçme sırası yeniden sizde! geçerli Valoran Kostüm Partisi etkinliğinde, indirime girecek kostümleri siz belirleyeceksiniz.

12 Haziran saat 20.30’da başlayacak olan Valoran Kostüm Partisi oylamaları, 17 Haziran saat 18.00’da sona erecek. Bu süre boyunca her gün, sizin için seçtiğimiz 200’den fazla kostümden dilediğiniz 3’üne oy verebileceksiniz. Etkinlik sona erdiğinde en çok oyu alan 5 kostüm, 18 Haziran saat 20:00’dan, 21 Haziran saat 23.59’a kadar RP fiyatı üzerinden %50 indirimli olarak mağazada olacak

En sevdiğiniz kostümlere oy vermek için vakit kaybetmeden Valoran Kostüm Partisi sayfasını ziyaret edin! Unutmayın, her gün 3 oy verme hakkınız var.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!