Underground müziğe Joygame desteği devam ediyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Ülkemizin önde gelen oyun firmalarından Joygame, underground müzik için çalışmaya devam ediyor. Daha önce de underground müzik üzerine hatırı sayılır çalışmalarda bulunan Joygame, Sansar Salvo ve Pit10’u bir araya getiren hiphoplife.com.tr’nin toplama albümü, Organize Oluyoruz 2‘de yer alan Kasımpatı parçasının klibi için sponsorluğa soyundu.

Murat Joker önderliğindeki Joke House ekibi tarafından çekimleri tamamlanan ve kısa bir süre içerisinde televizyon kanallarında da izleyicilerin beğenisine sunulacak olan bu parça, S2 Son Silah’ın isminin büyük ölçüde duyulacağı anlamına da geliyor. Daha girişinde S2 ve Joygame’in bizlere sunduğunu gördüğümüz videoda, S2 haritalarına benzer sokaklarda dolaşan Sansar Salvo ve Pit10, oyunun akışına uygun giden bir kliple karşımıza çıkıyor.

2000li senelerin başlarında ilk kayıtlarını alan Sansar Salvo ve Pit10, Türkçe Rap için idol olarak görülen ve kolay kolay yerlerinin doldurulamayacağı sanatçılar olarak gösteriliyor. Bu yüzden Sansar Salvo’nun ve Pit10’un yaptıkları bu parça, dönemin en etkili parçalarından biri olarak gösterilmiş; değişik platformlar aracılığıyla fazlasıyla dinlenmişti.

Oyun dünyasının müzik sektörüne sponsor olmaya başlaması, bunun özellikle de ülkemizde gerçekleşmesi inanılmaz bir adım. Joygame’i farklı projelerinden dolayı tebrik ediyor ve “Hadi kalk, yine gösteri vakti!” diyerek sizi bu eşsiz parça ile başbaşa bırakıyoruz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!