TI3 grup aşamaları sona erdi!

Son Güncelleme Tarihi:

The International 2013 heyecanı tüm hızıyla sürüyor! Binlerce seyirciyi ekran başına kitleyen turnuvanın grup aşamaları geçtiğimiz günlerde sona erdi. Grup aşamasının ardından takımlar, gruplardaki sıralamalarına göre kazananlar ve kaybedenler koluna dağıldı.

Grup aşamasında inanılmaz bir rekabet vardı. Her takım son ana kadar tüm gücüyle savaştı. Gruplara bakacak olursak; A Grubu’nda Na’Vi 11-3’lük bir skor ile zirvedeki yerini aldı. A Grubu’ndaki bir diğer takım olan MUFC ise 0-14’lük bir sonuç elde ederek hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

B Grubu’nu zirvedeki takım, turnuvanın tek namağlup takımı olan Alliance’dı. The International 2012’nin şampiyonu olan iG takımı ise B Grubu’nu 8-6’lık skorla 3. sırada bitirdi.

 

TI3 group stage

 

Gruplardan sonra yavaş yavaş büyü finale doğru yürümeye başladık. Turnuva bir günlük aranın ardından tekrar start aldı.

Kazananlar kolundaki eşleşmeler şu şekilde;

 

Kaybedenler kolundaki eşleşmeler ise şu şekilde;

 

 

Kazananlar kolunda maçlar bugün başlıyor. Büyük final ise 11 Ağustos tarihinde oynanacak. Gelişmeler için maçları izlemeye devam edeceğiz. Son olarak yarın oynanacak All-Star maçını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Hatırlamayanlar için radiant ve dire takım kadroları şu şekilde;

 

radire

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!