The Last of Us Limited Edition!

Uncharted serisi ile yakından tanıdığımız başarılı oyun geliştiricisi Naughty Dog tarafından geliştirilen “The Last of Us”, bu sene içerisinde raflardaki yerini alacak. Sadece PS3 için hazırlanan oyunda tam bir hayatta kalma mücadelesi vereceğiz!

The Last of Us, insanlığın, mantara benzeyen bulaşıcı bir hastalık ile karşı karşıya kalarak zombi gibi bedenlerini kontrol edememesini konu alıyor. Bu salgının başladığı günlerde doğan Ellie ile anti kahramanımız Joel, tesadüfen bir araya gelir ve hayatta kalma mücadelesi de tam olarak burada başlar. Özetle böyle bir hikayeye sahip olan oyun, yayınlanan videoları ve görselleri sayesinde şimdiden yılın en çok beklenen oyunları arasındaki yerini aldı.

Çıkış tarihi net olarak verilmeyen oyunun bazı sitelerde özel sürümü ile birlikte ön siparişi alınmaya çoktan başlandı bile. Henüz resmi bir şekilde özel sürüm duyurulmasa da Amazon İtalya, oyunun Limited Edition’unu kendi sitesinde listeledi.

89.99 € değerindeki pakette, Playstation Plus kodu ve The Last of Us temalı etkileyici eşyaların da yer aldığını belirtmeden geçmeyelim. Pakette, hem Slim model konsol için, hem de DualShock 3 kontrol cihazı için özel bir kaplama bulunuyor. Ayrıca, posterler ve yine The Last of Us temalı metal bir matara da özel paket içerisinde veriliyor.

 

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!