State of Decay 2’nin Piyasaya Sürülme Tarihi Belli Oldu!

2013’ün şaşırtıcı derecede iyi olan zombi temalı hayatta kalma oyunu State of Decay’in sahibi olan Microsoft, elde ettiği satış rekorlarına ve oyunu seven kitleye dayanarak devam oyunu State of Decay 2’yi 22 Mayıs’ta Windows 10 için piyasaya sürecek. Ayrıca Microsoft’un özellikle üzerinde çalıştığı Xbox One ve PC için ”Play Anywhere” ile beraber gelen çapraz platform desteği, oyun ile birlikte bizlerle buluşacak.

Serinin ilk oyununa benzer olarak fiyatlandırma ilk oyundakine benzer olacak. Yani oyunun kendisi 29.99 dolardan satışa sunulacak. Bunun yanı sıra elbette bizi bekleyen bir Ultimate Edition da var ve fiyatı 49.99 dolar olacak. IGN’e konuşan Microsoft yetkilisi Aaron Greenberg, ”Amacımız ikinci ve üçüncü düzey dünya ülkelerinin toplumuyla uzun vadeli bir ilişki kurmak ve franchise gibi kampanyalar ile daha derin deneyimler geliştirmektir.” dedi.

Mükemmel derecede büyük haritası ve State of Decay’da yakaladığı başarıyı yakalamak isteyen Microsoft, Co-op oynanışa sahip olan ve zombi kıyametinden 18 saat sonrasını anlatan State of Decay 2’yi büyük beklentilerle piyasaya sürecek gibi duruyor.

Sennheiser’dan 3 Farklı Kullanım Stili Sunan Ofis Kulaklığı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!