SpeedRunners, Artık Nintendo Switch’te!

Nintendo Switch, SpeedRunners ile beraber kaliteli indie oyun kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Bir fragman ile birlikte gelen haber, oyunseverlere güzel bir sürpriz oldu.

Oyunun fragmanı çoğunlukla sinematik olsa da, sonunda Nintendo Switch üzerinde oynanışın yer aldığı küçük bir kısım da var. Fragmana şöyle bir göz atalım:

SpeedRunners’ı hiç oynamadıysanız ya da aşina değilseniz size şunu söyleyebiliriz: Yapımcı şirket tinyBuild bu oyunu “şimdiye kadar yapılmış, en rekabetçi 4 oyunculu platform oyunu” olarak nitelendiriyor. SpeedRunners 2D seviyesinde durmadan koşmayı, duvardan duvara atlamayı ve buna benzeyen hareketleri içeren, ister çevrim içi isterseniz de aynı cihazdan 4 oyunculu deneyim edebildiğiniz bağımsız bir platform oyunu. Aynı zamanda hem işbirliği hem de rekabet içerikli modları olan bu oyunda, diğer yarışçılar elenene kadar oyun devam ediyor ve ayakta kalan son koşucu oyunu kazanıyor.

Muhtemelen oyunun diğer versiyonlarında olduğu gibi, çevrim içi işbirliğini ve rekabetçi oyunu getirmek için bir de Switch Online kullanılacak.

İlk olarak 2013 yılında Steam Erken Erişim’de piyasaya sürülen SpeedRunners, üç yıl sonra tam sürüm olarak piyasaya sürüldü. Bu gelişme ile birlikte PS4, Xbox One ve mobil cihazlara taşındı. Şimdi de Nintendo Switch’e geliyor. Merakla bekliyoruz.

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (2 – 6 Eylül)

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!