Seven Knights’a Ramazan’a Özel Etkinlikler Geliyor

Son Güncelleme Tarihi:

Netmarble’ın sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, 9-27 Haziran tarihleri arasında Ramazan’a özel etkinlikleriyle oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor

Netmarble’ın aksiyon dolu mobil RPG oyunlarından Seven Knights Ramazan Ayı kapsamında gerçekleştireceği etkinliklerle oyuncularına sürpriz hediyeler dağıtacak. 9 Haziran’da başlayacak olan etkinklikler kapsamında, farklı zindanlarda kıyasıya mücadele edecek olan oyuncular, oyunun her modunda farklı renk hurma kazanma şansı yakalayacak. Macera ve Günlük Zindan’da bir renk hurma kazanma fırsatı olan oyuncular; Arena’da, Kale Kuşatması’nda ve Gök Kule’de ise farklı bir renkte hurma kazanabilecekler. Her kazandıkları hurmayla birlikte daha büyük ödüle ulaşma şansı elde edecek olan oyuncular, 6 Yıldız Yedi Şövalye Eşya Seçici ve 5 Yıldız Element Seçici gibi oldukça zor elde edilen bu kıymetli ödülleri kazanabilecekler.

Bol aksiyonlu geçecek Ramazan ayı boyunca oyuncular, iki renk hurmanın yanı sıra farklı renkte bir hurma kazanma şansı da yakalayacaklar. Rastgele kazanabilecekleri bu hurma sayesinde, 4-6 Yıldız Mücevher Seçici gibi özel ödüllerin yer aldığı havuzu içinden her gün bir hediye alabilecekler.

Birbirinden renkli ve büyük ödülleri kazanma şansı elde edecek olan Seven Knights oyuncularını heyecan dolu bir Ramazan Ayı bekliyor. Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!