SanDisk Türk e-spor pazarında!

Son Güncelleme Tarihi:

Kaspersky Lab ve SteelSeries ile yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla adını fazlasıyla duyuran Dark Passage, büyümeye; büyüdükçe daha geniş imkanlar bulmaya devam ediyor.

Ülkemizdeki elektronik spor takımlarının tarihçesine göz attığımızda köklü bir tarihi olan ve kurulduğu günden bu yana her kadrosuyla hep birincilik yarışı içerisinde olan Dark Passage.Kaspersky Lab, yeni sponsorunu buldu. Kısa bir süre önce dijital arenanın güçlü isimlerinden İlker Karaş’ı sosyal medya alanına dahil eden takım, şimdi de dünyanın gözde firmalarından biri olarak göze çarpan SanDisk ile önemli bir sponsorluk anlaşması yaptı.

Dr. Eli Harari tarafından 1988 senesinde kurulan SanDisk, elektronik sistemler ve dijital cihazlar için flaş veri depolama ürünleri üzerine çalışmalarını devam ediyor. Daha çok cep telefonları, dijital kameralar/DSLR fotoğraf makinaları, video kameralar, bilgisayar, müzik çalarlar ve oyun konsolları üzerine ürünleriyle tanınan SanDisk, Dark Passage.Kaspersky Lab takımına sponsor olarak oyuncu kitlesine ismini daha fazla duyurmayı hedefliyor.

İstanbul’da çalışmalarını sürdüren Dark Passage.Kaspersky Lab’in erkek League of Legends ve kadın League of Legends oyuncularının katılımıyla Conrad Hotel’de gerçekleştirilen imza töreninde, taraflar en az bir sene boyunca birbirlerine bağlı çalışmalarda bulunacaklarına dair bir anlaşma imzaladılar. Bu gelişme sonrasında Dark Passage.Kaspersky Lab’in resmi Facebook hayran sayfasından yapılan açıklama, Dark Passage.Kaspersky Lab’ın Pazarlama Direktörü Alexandra Aylin’in ve takımın Genel Direktörü Ertuğ Okçuoğlu’nun düşüncelerini içeriyordu.

Alexandra Aylin’in Açıklamaları

[quote]Sizlere daha önce güzel haberler duyuracağımı söylemiştim. Sandisk gibi bir dünya markasını Dark Passage takımına kazandırmaktan mutluluk duyuyorum. Önümüzdeki günlerde güzel haberlerimin devamı gelecek. Bizleri canı gönülden destekleyen takipçilerimize ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederiz.[/quote]

Ertuğ Okçuoğlu’nun Açıklamaları

[quote]Öncelikle SanDisk gibi Dünya’nın en büyük markalarından biri ile çalışmaktan dolayı gurur duyduğumuzu söylemek istiyorum. 2013 yılındaki hızlı yükselişimizi profesyonel oyuncular için çok önemli olan yüksek hızlı SanDisk Extreme SSD’leri ile daha üst seviyelere taşıyacağız.[/quote]

GameXNow olarak yaptıkları bu anlaşmadan dolayı her iki tarafı da kutlar, bu anlaşmanın her iki taraf için de güzel sonuçlar ortaya çıkarmasını dileriz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!