Riot, Kayn’dan Sonraki Şampiyonu Duyurdu!

Son Güncelleme Tarihi:

Kayn çıkalı daha sadece bir hafta olmasına rağmen Riot, bizlere Kayn’dan sonraki şampiyonu çıtlattı bile. Yeni şampiyon, daha bugün Riot’un Temmuz Şampiyon Yol Haritası’ndaki yerine kavuştu. Fakat bizler şampiyon hakkındaki çok önemli detayları çoktan biliyoruz.

 

Riot’un bizlerle paylaştığı görsel

 

Riot, Kayn’dan Sonraki Şampiyonu Takvimine Ekledi!

Öncelikle yeni çıkan karakter, vangard tank olacak. Umarız henüz yeni yayınlanan tank metasından sıkılmamışsınızdır. Bildiğimiz üzere Kayn, kasım ayında gelen Assassin güncellemesinden neredeyse yarım yıl sonra geldi. Bu da bizlere yeni çıkacak karakterin ne zaman geleceği konusunda fikir veriyor. Geçtiğimiz nisan ayında bir tank güncellemesi gelmişti. Buradan yola çıkarak yeni tankımızın 2017’ye yetişeceğini söyleyebiliriz.

 

Bu yeni vangard tankın, oyunun oynanışını daha iyi vurgulayabileceğini söyleyebiliriz. Kullanması kolay olan tankların aksine daha komplike bir tank olması beklenen bu yeni karakterin, savaş alanında düşmanın öncelikli hedefi olması bekleniyor.

 

Bu yeni tank hakkında “Runterra’nın en soğuk topraklarını ısıtıyor.” deniyor. Bu durum da aklımıza direk Freljord ile bağlantılı olan Brand’i getiriyor. Elimizdeki bilgilerle daha fazla şey söyleme şansımız ne yazık ki yok.

Steam’den Sonra Playstation’a Da Yaz İndirimi Geldi!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!