Red Dead Redemption PlayStation 4 ve Nintendo Switch İçin Duyuruldu

Rockstar Games’in unutulmaz oyunu Red Dead Redemption, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için duyuruldu. Bu popüler oyun, PS3 ve Xbox 360 jenerasyonunun en sevilen yapımlarından biri olarak hafızalarda yer edinmişti. Ancak bu duyuru, oyuncuların beklediği remaster veya remake değil.

17 Ağustos’ta yayınlanacak olan Red Dead Redemption, orijinal versiyonların elden geçirilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni versiyon, Xbox 360 ve PS3 versiyonlarına görsel ve çözünürlük iyileştirmeleri getirecek, ancak büyük değişiklikler beklememek gerekiyor.

Oyun, Undead Nightmare ve Game of the Year Edition eklentilerini de içerecek. Bu da oyunun içeriğinin daha da zenginleştiği anlamına geliyor. Ancak teknik detaylar henüz tam olarak açıklanmadı.

Red Dead Redemption PlayStation 4 ve Nintendo Switch İçin Duyuruldu

Double Eleven Studios tarafından geliştirilen Red Dead Redemption, PlayStation 4 ve Nintendo Switch sahiplerine eşsiz bir deneyim sunacak. Ancak, Xbox Series veya PC platformları için çıkış yapılması beklenmiyor. Xbox Series ve Xbox One sahipleri, Xbox 360 versiyonunu geriye dönük uyumluluk sayesinde oynayabilecekler. Aynı şekilde, PlayStation 5 kullanıcıları da oyunu PS4 versiyonu üzerinden oynayabilecekler.

Red Dead Redemption, hikayesiyle doğrudan Red Dead Redemption 2’ye bağlanan bir yapım. Oyunun PlayStation 4 ve Nintendo Switch sürümleri, önümüzdeki hafta dijital mağazalarda yerini alacak. Fiziksel sürüm ise daha sonra, 13 Ekim’de satışa sunulacak. Oyunseverler, bu unutulmaz klasikle tekrar buluşmak için heyecanla beklemekte.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.