Red Dead Redemption 2’nin İlk Görselleri Sızdırıldı!

Son Güncelleme Tarihi:

 

Western oyun denildiği zaman hepimizin aklına tabi ki de ilk olarak Red Dead Redemption gelir. Rockstar Games tarafından 2010 yılında piyasa sunulan Red Dead Redemption, birçok oyuncunun beğenisini toplamayı başarmıştı. Öyle ki, piyasaya çıktığı sene bütün oyun ödüllerini de kazanıp adını duyurmuştu. Rockstar Games’in uzun yıllar harcayarak oyun yapma politikasının en başarılı örneklerinden biri olan Red Dead Serisi’nin 2. oyunu geçtiğimiz sene ekim ayında duyurulmuştu.

 

 

Red Dead Redemption 2’nin İlk Görseli Sahte Mi?

Geçtiğimiz günlerde GTAForums Sayfası’nda paylaşılan bir görsel, tüm Red Dead hayranlarını heyecanlandırmaya yetti de arttı bile. Ancak henüz Rockstar Games’den resim hakkında bir açıklama gelmedi. Bu durum. biz oyuncularda bir şüpheye yol açtı, ya sızdırılan görsel sahteyse?

 

 

Red Dead Redemption 2 Microsoft tarafından Project Scrorpio’nun gücünü test edecekleri oyunlar listesinde yerini almış durumda. (Project Scorpion’nun test oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.) Ayrıca daha önce GTAForums üzerinden Gta 5’in sızdırılmış olduğuna da şahit olmuştuk.

 

 

Son olarak, resimdeki karakterin vermiş olduğu poz, tanıtım videosunda çok kısa bir sahnede gördüğümüz adamın pozuna çok benzemekte. Bu durum da resmin gerçekliğini arttıran bir kanıt. Yüksek bir ihtimalle görmekte olduğumuz görsel, gerçekten sızdırılmış olan bir oyun içi fotoğraf veya çok çok iyi hazırlanmış olan bir kopya.

 

 

 

Assassin’s Creed: Origins İlk Görsel Sızdırıldı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!