PS4 Oyunları Çok Yakında PS Now ile PC’de Oynanabilecek Mi?

Son Güncelleme Tarihi:

Uncharted 4, Nioh ve daha fazlasını yakında PC platformunda da oynayabilecek miyiz?

Play Station Now, Play Station oyunlarını PC’ye yansıtabilmenizi sağlayacak olan bir erişim hizmeti veriyor. Aylık ücret karşılığında 400’ün üzerinde PS2 ve PS3’ü kapsayan oyunları PC’nizde oynayabiliyorsunuz. İşte yakında PS4 için de bu özellik geliyor!
PS4’ünde zengin oyun arşivi olan oyuncuları mutlu edecek olan bu gelişme ile PS oyuncuları Uncharted 4, Nioh, Horizon Zero Dawn ve bir çok oyunu oynamaya PC platformunda da devam edebilecek. Sony henüz tam olarak hangi oyunların PS Now’da yer alacağını açıklamadı ama kesinlikle beklentilerimizi karşılayacak gibi duruyor.
Peki PS Now’a sahip olmak bize neler kazandırıyor? İlk olarak hangi oyunlarınızı oynadığınıza bağlı olarak yüksek performans ve bilgisayarınızın sistemine bağlı olarak daha iyi grafik elde etmek için veya daha hızlı ve rahat bir oynanışa erişmek için bu servis oldukça kullanışlı görünüyor. Eğer PS4’ünüz yoksa ve PS4’e özel oyunları oynamak istiyorsanız da PS Now sizin için tam bir cankurtaran olacak. Takipte kalarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!