Pokémon Go Efsanesi Geri mi Dönüyor?

 

Pokémon Go efsanesi geri mi dönüyor? Niantic Labs’ın küresel pazarlama ürün mühendisi Archit Bhargava açıklama yaptı. Her yıl düzenlenen bu sene 15 Mayıs’ta 21.’si gerçekleşen Webby Ödülleri’nde yaptığı konuşmada “Bu yaz efsanevi olacak.” dedi. Pokémon Go yapılan bu ödül töreninde “En İyi Mobil Oyun” ödülüne layık görüldü.

 

İşte Webby Ödül Töreni’ndeki O Konuşma

 

 

Bazı oyuncular daha önce oyunda efsanevi Pokémon elde edebildiğini duymuştuk. Ama Niantic bu kazanılan Pokémon’ları “adalet” adı altında kaldırmıştı. Daha sonra efsanevi Pokémon’ları oyunda paylaşmayı planlamadıklarını açıklamıştı. Ne var ki son açıklamalarında “This summer will be legendary.” şeklinde bir açıklama yapıldı.

Bu da bu yaz Pokémon Go efsane olarak geri mi dönüyor? Yoksa efsanevi Pokémon’lar oyuna mı eklenecek büyük bir merak konusu oldu.

Pokémon Go uygulaması, 6 Temmuz’da Amerika dahil olmak üzere bazı ülkelerde resmi olarak yayınlanmaya başlamıştı. Şu an 50’den fazla ülkede resmi bir uygulama olarak indirilebiliyor.

 

 

Pokémon Go Efsane Olarak Bu Yaz Geri mi Dönüyor?

Pokémon Go Efsanesi “En İyi Mobil Oyun” Seçildi.

 

Geçtiğimiz yaz büyük kitleleri kendine hayran bırakan Pokémon Go, kısa sürede çok etkili olmuştu. Bu kısa sürede birçok insan oyunu oynarken kilometrelerce yürüyüş yapıp aynı zamanda eğlenmişti. İnanılmaz bir oyuncu kitlesine sahip olmuştu. Ancak oyuncu kitlesinin büyük bir kısmını o kısa süre sonunda kaybetmişti. Bakalım bu yaz tekrardan öylesine büyük bir oyuncu kitlesine sahip olabilecek mi?

En İyi Oyun Temalı Animeler

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.