PaybyMe ön ödemeli kartın sitesi aktif!

Son Güncelleme Tarihi:

Her birimiz birçok oyun oynuyoruz. Konu oyun satın almaya veya oyun içi bir eşya satın almaya geldiğinde ise çeşit çeşit yöntemlere başvuruyoruz. İşte bizi bu zahmetten kurtarmak için PaybyMe ortaya çıkıyor.

Şu anda aktif olarak 3 kıtada ve 16 ülkede faaliyet gösteren PaybyMe, Orta Doğu ve Amerika’da ofisleri bulunan ve birçok marka ile çalışan bir ödeme sağlayıcısı. 2010 yılından beri sunulan hizmetle birlikte, ödeme seçeneklerindeki çeşitlilik ve esnek yapısı ile müşterilerine kesin çözümler sunuyor. Sanalika, Facebook oyunları ve World of Tanks gibi oyunlara da desteği olan PaybyMe, özellikle kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlamasıyla ünlü.


Oyun içi harcamaların hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için geliştirilen ve ön ödemeli kart olma özelliği ile kullanıcılarına kontrollü harcama yapma olanağı sunan PaybyMe’nin resmi web sitesi ve Facebook sayfası da aktif durumda.

Eğer kartı daha iyi tanımak veya sürekli olarak güncel bilgileri edinmek istiyosanız PaybyMe Facebook sayfasını takip edebilirsiniz. Üstelik bu sayfa üzerinden uygulamalara ve kampanyalara da erişebileceğiz.

PaybyMe resmi web sitesine girerek kart ile ilgili her şeyi öğrenebiliyoruz. Ayrıca nasıl kullanacağız, nerden alacağız, nasıl para yükleyeceğiz, nasıl güveneceğiz gibi soruların cevabını, web sitesinin yanı sıra PaybyMe Kurucu Ortağı Emre Gürsoy ile yaptığımız röportajda da bulabilirsiniz.


Oyuncuları kredi kartı veya değişik ödeme seçeneklerinden kurtaran PaybyMe, oyun dünyasının en kolay, güvenli ve hızlı ödeme sistemi olmayı hedefliyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!