Paladins Realm Royale Kapalı Alfa’da

Son Güncelleme Tarihi:

Paylaşılan bilgilere göre Realm Royale, Paladins’ten ayrı olarak geliştiriliyor. 

Battle Royale oyunlarının ortalığı kasıp kavurduğu bu günlerde herkes bu moda ayak uydurmaya çalışıyor. Fortnite ve PUBG’nin başarısı, şuan birçok oyun geliştiricisinin kıskançlığına maruz kalıyor diyebiliriz. Bu kıskançlık ya da başarı açlığı onları Battle Royale türüne itiyor. Overwatch ekibinin başında bulunan Jeff Kaplan bile Overwatch Battle Royale’in ciddi ciddi düşünüldüğünü söylemişti. Paladins ekibi bir Battle Royale modunun geliştirildiğini aylar önce duyurmuştu. Hi-Rez tarafından geliştirilen Paladins Realm Royale’in artık kapalı alfa aşamasına ulaştığı bilgisi paylaşıldı.

İlk baştaki planları oyuna ekstra bir mod gibi bu içeriği getirmek olan Hi-Rez sonrasında fikir değişikliğine giderek ayrı bir oyun olarak yayınlamaya karar verdi.

Kapalı alfa günün sadece belli saatlerinde oynanabilir durumda olabilecek. Ayrıca bu süreçte katılımcıların dışarı bilgi sızdırması yasak yani kapalı alfa boyunca canlı yayın, YouTube videosu, inceleme yazısı veya herhangi bir bilgi alamayacağız. Yeni oyunun gidişatı hakkında bilgi yalnızca Hi-Rez tarafından paylaşılabilir durumda.

İstanbul Kıyamet Vakti Genişliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!