Oyunda kal, hediyeleri kap

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin en iyi ve en sık güncellenen MMORPG oyunu Cengiz Han 2, oyuncularına yepyeni içerikler sunmaya devam ediyor. Bu yazımıza konu olan sistem, sizleri oldukça mutlu edecek gibi gözüküyor. Sizleri de çok fazla meraklandırmadan, bu sistemin detaylarına hızlıca geçelim.

Geçtiğimiz hafta açıkladığımız yeni yama içeriklerinden biri olan “Oyunda Kal, Hediyeleri Kap!” etkinliği, 1 Ocak 2014 tarihi itibari ile oyuncularla buluştu.

Etkinliğin mantığı oldukça basit. Bu etkinlik 3 bölümden oluşuyor. Yapmanız gereken tek şey, oyundan hiçbir şekilde çıkış yapmadan oyun içerisinde bulunmak. 3 bölümün detayları ise şöyle: Görevi gün içerisinde ilk defa aldığınızda, sizden 2 saat boyunca oyun içerisinde bulunmanız isteniyor. 2 saatlik süreyi doldurduktan sonra, Ödül Görevcisi Mayinna’yı ziyaret ederek görevi tamamlayabiliyorsunuz. Bu görev süresi ikinci bölümde 4, üçüncü bölümde ise 6 saate çıkıyor.

Peki biz oyun içerisinde bulunacağız fakat ne kazanacağız? Diyenler için ise. Görevleri tamamladığınızda, Moğol Parası, Saygınlık Puanı ve seviyenize göre Tecrübe Puanı kazanabileceksiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!