Türk ekipten yeni oyun Northern Shadow geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Bomba gibi bir Türk oyunu daha geliyor! 
Son dönemde sıklaşan Türk oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Arda Güneş & Taner Tezel tarafından geliştirilen ve RPG, strateji, aksiyon türündeki yeni oyun Northern ShadowSteam Greenlight’da desteğinizi bekliyor!
steamworkshop_webupload_previewfile_264849384_preview
Oyunun Steam Greenlight sayfasında yer alan açıklama ve tanıtım videosu:
Northern Shadow, kendi krallığını kurup yönetebildiğin, birinci kişi gözünden oynanan bir RPG’dir.
Oyun, Kuzey Krallığı’nın bilinmeyen bir düşman tarafından büyük bir yenilgiye uğratılması ile başlar. Hayatta kalan insanların bazıları, yıkılmış olan krallığı tekrar kurmak umudu ile uzak diyarlara kaçmak zorunda kalırlar.

Senin krallığın, senin halkın
Halkının yiyecek, yakacak, barınma, güvenlik gibi ihtiyaçlarını karşılayacak kararları vermen gerekiyor. Kendi şehrini kur ve geliştir. Başka krallıklarla iletişime geç, ticaret anlaşmaları yap ve ittifaklar kur. Şehrini savun ve topraklarının güvenliğini sağla.

Klasik RPG Sistemi 
Yetenek bazlı savaş ile, karakter puanlarına bağlı olmadan mücadele et. Değişik silahlar ve büyüler ile nasıl oynayacağını kendin seç. Kendin, veya askerlerin için üretim (crafting) yapabilirsiniz

Yaşayan Dünya 
Yaşayan ekonomi ile verdiğin kararların etkisini tüm dünyada görebilirsin. Şehrin başında olmadığın zaman, şehrin vekilharcı, geri gelene kadar şehri önergelerin doğrultusunda yönetir.

Keşif 
Hem yerüstündeki hemde yeraltındaki dünyayı keşfet. Değerli maden damarlarını ve diğer hazineleri bul ve koru.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!