Nimo TV’den “Elmas” Değerinde Etkinlik!

Dünyanın en popüler yayın platformlarından Nimo TV 267.000 TL değerindeki League of Legends: Wild Rift etkinliği ile etkinliği ile yayıncılarını karşılıyor.

Nimo TV’den “Elmas” Değerinde Etkinlik!

10 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Nimo TV’de Riot Games’in yeni mobil MOBA oyunu League of Legends: Wild Rift oynayarak en üst sıraya yerleşen yayıncılar yüz binlerce Nimo Elması’nın sahibi olabilecek. Etkinlik kapsamında ayrıca ilk 200’e giren her yayıncının kazanabileceği Nimo Elması ödülleri ve sürpriz hediyeleri de beraberinde getiriyor.

Dünyanın en büyük MOBA oyunu League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games’in yeni mobil oyunu League of Legends: Wild Rift, AppStore ve Play Store’da yerini aldı ve yeni oyunu için dünyanın en popüler yayın platformu Nimo TV ile etkinlik düzenliyor. On binlerce yayıncının ve milyonlarca takipçinin yer aldığı Nimo TV’de elmas değerinde bir League of Legends: Wild Rift etkinliği sürdürüyor. Nimo TV’de yayın yapan yayıncılara 267.000 TL değerinde Nimo Elması’nın dağıtılacağı etkinlik 10 -31 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Etkinlik sonunda oluşacak sıralamaya göre birincilere 150 dolardan 1000 dolara kadar, ikinci ile onuncu sıralamadaki yayıncılara 100 dolardan 500 dolara kadar ödül havuzundan Nimo Elması dağıtılacak. Kullanıcı adının başına “Nimo” yazan yayıncılar ise çok daha fazla Nimo Elması ödülü kazanabilecek.

Farklı kategorilerde gerçekleşecek yayın etkinliklerine göre ilk 10’a giren yayıncılar kazandıkları yüzlerce dolar değerindeki Nimo Elması ödüllerini nakit paraya çevirebilecek. Etkinlik yalnızca ilk 10’a giren yayıncıları değil ilk 200’e giren tüm yayıncıları da kapsıyor. Sıralamaya göre yayıncılar en az 100 dolar değerinde Nimo Elması kazanıyor. 267.000 TL değerindeki Nimo Elması ödül havuzunun dışında sosyal medyada sürpriz hediyeler de yayıncıları ve takipçileri bekliyor.

Yayıncıları desteklemek adına gerçekleşen bu etkinlik ile League of Legends: Wild Rift yayıncıları binlerce dolar değerinde Nimo Elması kazanırken Nimo TV takipçileri en sevdiği yayıncılarla League of Legends: Wild Rift heyecanına ortak oluyor.

Nimo TV League of Legends Wild Rift etkinliğinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.