Mortal Kombat'ın PC için çıkış tarihi açıklandı!

NetherRealm Studios ve Warner Bros işbirliğiyle iki sene önce sadece konsollar için piyasaya sürülen Mortal Kombat 9’un sıradaki adresi PC. İlk olarak Steam’ın, başarım/achievements bölümünde fark edilen Mortal Kombat’ın, zaten PC için geleceği söylentiler arasındaydı ve söylentiler gerçekleşti. Komplete Edition sürümüyle bilgisayarlamızın tozunu alacak oyun, bakalım pakette neleri barındırıyor?

Pakette dört adet yeni karakter olacak (Skarlet, Kenshi, Rain and Freddy Krueger). 15 tane karakter kostümü olup, Scorpion, Sub-Zero ve Reptile üçlüsüne özel klasik fatality özellikleri yer alacak. Ayrıca, oyunda turnuva modunda oynayabileceğiniz Tournament Edition Fight Stick oynanış modu desteklenecek ve son olarak, haberimizin başında da belirttiğimiz gibi Steam’ın katkılarıyla başarım/achievement özelliği olacak.

High Voltage Software katkılarıyla PC versiyonu hazırlanan oyunun çıkış tarihine gelecek olursak; 2 Ağustos tarihinde Avrupa’da, 6 Ağustos tarihinde ise Güney Amerika’da raflarındaki yerini alacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!