Lost Saga Kapalı Betası Açıldı!

Son Güncelleme Tarihi:

Nexon Avrupa,  online multiplayer brawler oyunu Lost Saga’nın kapalı beta testine başladığını duyurdu. Oyununun kapalı beta testi, 5 Mart’a kadar açık olacak.

Lost Saga, evrenin en güçlü ve sevilen 100’den fazla kahramanını tek bir yere toplayıp bizim dünyamıza ve ötesine getiriyor. 20’den fazla haritası ve geniş oyun modu yelpazesiyle yoğun aksiyon içeren bu brawler’da, tüm özel karakterler oyuncuların kontrolüne emanet ediliyor! Kendini adamış ve köklü bir topluluk ile birlikte son zamanlarda oyuncu sayısında büyük bir sıçrama yakalayan yapım, brawler türünü online olarak sunarak eşi görülmemiş bir eğlenceyi oyunculara sunuyor.

Lost_Saga_3

Oyuncularından aldığı güçle oyunlarını güçlendirmeye kendini adamış olan Nexon Europe, oyuncuları Lost Saga’yı test etmeye, düşünce ve fikirlerini paylaşmaya davet ediyor.

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang:“Aldığımız kararların bir parçası olarak oyunlarımızın resmi yayınlanma tarihine kadar oyuncularımızdan olabildiğince fikir almak istiyoruz. Lost Saga beta testini sizlere sunduğumuz için ve bu harika yapımı seriye eklediğimiz için çok heyecanlıyız. Lost Saga ailesi oyuncularımızın kapalı betaya nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyor.

Client indirme ve kapalı beta testi şu anda açık. Tüm oyuncular, birer adet alabilir ve aksiyona hiç vakit kaybetmeden katılabilirler.

Lost Saga’nın haftalık canlı stream yayınlarını izlemek için lütfen www.twitch.tv/nxfallen adresini veya http://www.youtube.com/playlist?list=PLB2y0H-x_V2g9t4X6NEkFPjTCRWvFYbmK adresini ziyaret edin.

Lost Saga resmi web sitesin için lütfen lostsaga.nexoneu.com adresini,  daha fazla görüş ve Lost Saga hakkında haberlere ulaşmak için lütfen Facebook sayfasını ziyaret edin.

Lost_Saga_1

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!