LoL PBE sunucusuna kayıtlar açıldı!

League of Legends oyuncularının merakla beklediği PBE sunucusunun kayıtları açıldı.

PBE Nedir?

Açılımı (Public Beta Environment) PBE sunucusu League of Legends’ın test sunucusudur. Oyuncular burada yüksek miktarda IP ve RP’ye sahip olabiliyorlar para ödemeksizin. Bu sayede tüm şampiyonları deneme ve kullanma şansına sahip oluyorlar. League of Legends’ta bir şampiyon veya oyun içeriğinde değişiklik yapılmadan önce PBE sunucusunda deneme amaçlı değişiklikler yapılır ve uygun görülürse orjinal League of Legends sunucularına aktarılır.

PBE’ye nasıl kayıt olabilirsiniz?

Önceden PBE sistemine oyuna yeni kayıt oluyormuş gibi sıfırdan bir PBE hesabı açabiliyorduk. Fakat belirli zaman aralıklarında açılan bu kayıtlara genellikle çoğu kullanıcı yetişemiyordu. Şimdi ise PBE kayıt sistemi değişti ve artık yeni kayıtlar sıfırdan hesap açılarak yapılmayacak.

Bu yeni kayıt sistemi için bazı şartlar var tabii ki de;

EUW, EUNE ya da NA sunucularından herhangi birinde 30. seviye hesaba sahip olmanız gerekmekte. Aynı zamanda hesabınızın herhangi bir ban almamış olması ve az sayıda raporlanmış olmanız gerekmekte. Başvuruyu yaptıktan sonra 1 hafta aralıklarla PBE sunucusuna yeni oyuncular sırayla dahil edilmekte.

PBE Kayıt

EUW PBE sunucusu kayıt: Buraya tıklayınız

EUNE PBE sunucusu kayıt: Buraya tıklayınız

NA PBE sunucusu kayıt: Buraya tıklayınız

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!