League of Legends Türkiye sunucusuna geçmek ister misiniz?

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends’ın Türkiye sunucusu açıldığından beri birçok etkinlik gördük. League of Legends’ın Türkiye sunucusunun sayısı yapılan etkinlikler ile milyonu geçti ve bu sayede kısa sürede büyük bir kitleyi etrafında topladı. Şimdi ise EU West, yani AB Batı sunucusundan Türkiye sunucusuna geçmek için inanılmaz bir fırsat sizleri bekliyor!

Eğer başka bir sunucuda oynuyor ama Türkiye sunucusuna geçmek istiyorsanız, League of Legends Türkiye sunucusuna geçiş kısa bir süre için ÜCRETSİZ! League of Legends Türkiye sunucusuna geçmek için yapılması gereken işlemler aşağıda sırasıyla yer almaktadır. Aşağıdaki yolları izleyerek kolaylıkla League of Legends Türkiye sunucusunda oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Eğer hesabınız AB Batı veya AB Kuzey & Doğu sunucularında ise “Mağaza” kısmında ücretsiz olarak yer alan “TR Sunucusuna Transfer” biletine tıklayarak, hesabınızı hızlı bir şekilde Türkiye sunucusuna geçirebilirsiniz. Sihirdar adınız (summoner name) veya kullanıcı adınız, Türkiye sunucusundaki mevcut başka bir hesap ile çakışıyor olsa bile artık karşınıza çıkan arayüz aracılığıyla kolaylıkla transferinizi gerçekleştirebileceksiniz.
  • Hesabınız, Kuzey Amerika sunucusunda ise gene “Mağaza” kısmında yer alan ve RP ile satılan Türkiye transfer biletini kullanabilirsiniz ve transfer işleminiz bittikten sonra oyuncu destek ekibimizle bağlantıya geçip, ödemiş olduğunuz RP tutarının iadesini talep edebilirsiniz. Bu işlemle birlikte, Kuzey Amerika sunucusunda yüksek ping süreleri ile ideal olmayan bir şekilde oyun oynamak zorunda kalmayacaksınız.
  • Bu fırsat, 5 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında 1 ay boyunca geçerlidir. Kampanya boyunca Türkiye sunucusundan başka sunuculara transferler RP karşılığında yapılmaya devam edecektir.

Daha detaylı bilgi almak için League of Legends Türkiye yetkililerin hazırladığı internet sitesine gidebilirsiniz. Bu işlem için tıklayın.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!