League of Legends Önemli Gelişme! Xayah ve Zac Dengelemesi!

Şu an için League of Legends’ın en yüksek oyun değiştirme potansiyeline sahip karakterleri Xayah ve Zac ile ilgili önemli gelişmeler geldi. Gelecek yeni yamada Xayah ve Zac için dengeleme gelecek. LoL’de oldukça uzun süredir dengeli bir güç dengesi var. Xayah ve Zac için de bu dengeye uyacak güncelleme geliyor diyebiliriz.

Xayah ve Zac

Xayah, çıktığı ilk zamanlar bile çok güçlü bir karakter olacağı belliydi. Çoğu nişancının sahip olamadığı önemli güçlere sahip. Bunlar kitleyi etkileyen kontrollerden ultisiyle kaçmak ve baskın yediğinde E ile düşmanını olduğu yere sabitlemek. Bunların yanında çok önemli olan bir diğer gücü W ile şampiyonlara saldırı ve hareket hızı verebiliyor. Bu aradaki bekleme süresi ile ilgili bir değişime gidilecek. Gelecek olan yamada W yeteneğinin bekleme süresinin her seviyede 4 saniye daha fazla olduğunu göreceğiz.

Zac, daha önce güncelleme alan ve artan özellikleriyle izleyen ve oynayan herkese oldukça keyif veren bir karakter. Riot Games’in, Zac için gideceği değişiklikte Zac’in orman temizleme süresini arttırmak adına E ve W yeteneğinin hasarlarını ciddi şekilde azaltacak. Bu özellik, şampiyonun özellikle oyunun erken dakikalarındaki etkinliğini azaltacaktır. Ancak Zac’in en önemli özelliği olan kitle kontrolünün süresi değişmeyecek.

İçerisinde Gönderme Olan League of Legends Skinleri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.